Ceník

Přesnou cenu lze stanovit dle charakteru nutného zásahu, kde se používá např. plošných ochranných postřiků, prostorových aerosolů, požerových návnad a nástrah, poprašů, dýmovnic, odpuzujících-repelentních mat. a polepových pastí. Důležitým kritériem je i nutný počet zásahů. Některé se musí minimálně jednou opakovat. Všechny tyto aspekty musí být v rámci rozpočtu projednány a zdůvodněny ještě před zásahem tak, aby si je objednavatel mohl snadno případně ověřit. Je též důležité, aby objednatel poskytl všechny jemu dostupné informace o zásazích v minulosti, aby byl zvolen vhodný prostředek.

PopisCena
Nástřik proti dřevokazným houbám, škůdcům a plísním 50 Kč /m2
Dezinfekce - plošná - zahrnuje mechanické očištění + nástřik 20 Kč/m2
Dezinsekce: švábi, rusi, štěnice 2500 – 3500 Kč za náplň postřikovače /jeden činžovní dů předtavuje spotřebu 1 – 3,5 náplně, dle velikosti. U požerových nástrah – gelu - se vychází z množství spotřebovaného materiálu.
Mravenci Farao /min.10 bytů/ Tato metoda je, na rozdíl od jiných, jednorázová a tím výhodnější. Jde o sterilizaci, a tím vymření kolonií. 600 – 800 Kč za bytovou jednotku
Vosy – musí být hnízdo přístupné2000 Kč/hnízdo
Deratizace (10 staniček včetně nástrahy dle typu pro suché, či vlhké prostředí) cca 2000 – 3000 Kč
Ceny jsou orientační

Doprava v oblasti Prahy je zahrnuta do cen. Mimo Prahu 7 kč /Km

Obhlídka pracoviště – rozpočet zdarma.

Není –li zajištěno klientem místo na parkování, bude připočteno případné parkovné. Všechny ceny jsou s DPH a budou upřesněny po konkrétní obhlídce přímo s klientem.

Objednávka je pak závazná.

Theme Sponsored by: Roller Blinds, Cyprus Holidays, Walk in Baths